13.01.2017 / 09:43

Стипендії на навчання в Угорщині


Результат пошуку зображень за запитом "угорщина"

Відповідно до програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки Угорська Сторона надає стипендії для українських студентів для продовження навчання в Угорщині відповідно до такого розподілу:

- 40 стипендій за бакалаврськими та магістерськими програмами за гуманітарними, суспільствознавчими, технічними та медичними напрямками підготовки;

- 20 стипендій за магістерськими програмами повного циклу за технічними та медичними напрямками;

- 40 стипендій для навчання в аспірантурі у будь-якій галузі, що становить інтерес.

Заявки подаються в он-лайн режимі. З інструкцією до заповнення он-лайн анкети можна буде ознайомитись на сайті www.stipendiumhungaricum.hu

Заявки можна буде подавати починаючи з середини січня 2017 року. Останній термін подаяі завок – 5 березня 2017 року.

Також паперові копії усього пакету документів, які кандидат подає на стипендію угорській стороні в режимі он-лайн, потрібно надіслати:

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна

Міністерство освіти і науки України

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції

Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції.

З детальною інформацією про стипендійну програму можна ознайомитись на сайті www.stipendiumhungaricum.hu

12.01.2017 / 09:28

Стипендії на навчання від Турецької Республіки


Результат пошуку зображень за запитом "Турецької Республіки"

В рамках програми "Стипендії Туреччини" Турецька Республіка надає стипендії на навчання у вищих навчальних закладах Туреччини на рівнях "магістр" та "доктор". Стипендія покриває плату за навчання, транспортні витрати,медичне страхування, річні курси турецької мови (за потреби) та кошти на проживання.

Заявки на 2017-2018 навчальний рік приймаються з 16 січня 2017 року по 17 лютого 2017 року на сторінці www.turkiyeburslari.gov.tr

Детальна інформація доступна за посиланням: www.turkiyeburslari.gov.tr/wp-content/uploads/2016/08/00_APPLICANT.pdf

07.12.2016 / 09:48

Односеместрове навчання на Філософському факультеті Братиславського Університету ім. Коменського для студентів лекторатів словацької мови і культури на 2016-2017 академічний рік


З метою підтримки лекторатів словацької мови і культури за кордоном Міністерство освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки у співпраці зі «Studia Academica Slovaca» – Центром словацької мови як іноземної та іншими кафедрами Філологічного факультету Братиславською Університету ім. Коменського надає пропозицію щодо участі в односеместровому навчанні на Філософському факультеті Братиславського Університету ім. Коменського для студентів лекторатів словацької мови і культури, за навчальною програмою словакістика, в літньому семестрі у 2017 році.

Заявки на участь у навчальній програмі мають подаватися на електронну адресу: sas@fphil.uniba.sk до 12 грудня 2016 року. Заявки можуть подавати лише ті студенти, які ще не брали участь у програмі.

Умови прийняття:

  1. Студентів обирає відряджений Міністерством ОНДС CP лектор словацької мови і культури разом із українськими викладачами-словакістами.
  2. Кожен лектор делегує студентів-словакістів: 1 студента та 1 запасного, не раніше, ніж після закінчення ними 1-го курсу бакалаврського рівня навчання (студент повинен володіти словацькою мовою на рівні В1).
  3. Лектор встановлює черговість участі обраних студентів. У разі невикористання місця іншими лекторатами, перший запасний студент переходить до числа основних претендентів (тобто з одного лекторату можуть брати участь два претенденти); другий запасний студент буде делегований у разі відмови основного претендента.
  4. Обрані студенти повинні заповнити форму заявки з мотиваційним листом, підписати згоду на обробку персональних даних та надіслати ці документи не пізніше 12 грудня 2016 року на e-mail: sas@fphil.uniba.sk.
  5.  У разі прийняття студент отримає письмове повідомлення про прийняття, що є підставою для отримання стипендії Міністерства ОНДС СР: для І та II освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти 280 Євро на місяць, для III освітньо- кваліфікаційного рівня вищої освіти 330 Євро на місяць, яку щомісяця виплачуватиме Філологічний факультет Братиславського Університету ім. Коменського.
  6. Проживання для студентів забезпечує Філологічний факультет Братиславського Університету ім. Коменського в студентському гуртожитку, вартість проживання та харчування студент сплачує самостійно, із суми наданої стипендії.

Контактна особа: Вероніка Сикорова (Veronika Sykorova), veronika.sykorova@uniba.sk .

Детальна інформація в міжнародному відділі.

22.11.2016 / 08:23

Стипендії на навчання у Гарварді і Амстердамі


Шановні студенти!

До Вашої уваги відкриті стипендіальні програми. Запрошуємо ознайомитись. У разі зацікавленності у одній з програм, прохання написати нам на адресу intellect.prop@gmail.com.

 

Стипендіальна програма Gleitsman Leadership Fellowships відкриває можливість для навчання у Harvard Kennedy School. Програма спрямована на студентів, які прагнуть впроваджувати соціальні зміни.

Дедлайн – 01 грудня 2016 року/24 лютого 2017 року.  

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланнями: http://bit.ly/2er6Qx8 та http://www.gurt.org.ua/news/grants/35181/.

Пов’язане зображення

Стипендіальна програма Amsterdam Excellence Scholarships (AES) відкриває мовжливість навчання студентів в Амстердамському університеті. Розмір гранту складає 25 тисяч євро, що покриває витрати на проживання та навчання.

Дедлайн –15 січня /17 лютого 2017 року.  

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланнями: http://bit.ly/1kxo0JI та http://www.gurt.org.ua/news/grants/35151/

 

 

14.11.2016 / 10:54

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (UGRAD) 2017-2018


Уряд Сполучених Штатів Америки та організація World Learning мають за честь оголосити про початок конкурсу на участь у Програмі обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD Exchange Program) у 2017-2018 навчальному році.

Учасники програми навчатимуться протягом одного семестру без отримання ступеня в Сполучених Штатах за будь-якими спеціальностями.

Програма Global UGRAD підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій США.

Детальна інформація та анкета (PDF)

Додаткову інформацію можна отримати електронною поштою: KyivUGRAD@state.gov або за телефоном: +38 044 521 50 43

Кінцевий термін подання анкет – 31 грудня 2016 р., 17:00 EST (за східноєвропейським часом)

1 2 3 ... 12 >>