2 Листопада, 2024

Вольфганг Шнайдер відвідав НУ “Чернігівська політехніка” в межах візиту до Чернігівської області

Вольфганг Шнайдер відвідав НУ “Чернігівська політехніка” в межах візиту до Чернігівської області

         1 листопада Національний університет “Чернігівська політехніка” приймав особливого гостя – референта з питань України Міністерства науки, культури, федеральних і європейських справ федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія Вольфганга ШНАЙДЕРА, який завітав до університету в межах свого візиту до Чернігівської області.

          Ректор, Олег НОВОМЛИНЕЦЬ під час огляду університету ознайомив гостя із сучасними лабораторіями, оснащеними новітнім обладнанням для наукових досліджень та практичних занять. Він продемонстрував, як інтеграція нових технологій у навчальний процес дозволяє студентам здобувати практичні навички за актуальними міжнародними стандартами. Також Олег Олександрович звернув увагу на лабораторії з 3D-моделювання, електроніки та інформаційних технологій, які є важливими осередками для досліджень і розробок.

          Презентацію наукової діяльності університету провів проректор із наукової роботи, кандидат технічних наук, доцент – Анатолій Леонідович ПРИСТУПА. Він ознайомив гостя з досягненнями університетських науковців, а також із ключовими напрямами досліджень і розробок, які реалізуються у стінах “Чернігівської політехніки”. Під час презентації Вольфганг ШНАЙДЕР мав змогу побачити приклади інноваційних проєктів і сучасних досліджень, що впроваджуються у співпраці з українськими та міжнародними партнерами.

          Окрім цього, Вольфганг ШНАЙДЕР відвідав Центр стартапів та інновацій “Перемога”, де ознайомився з проєктами, розробленими молодими підприємцями та інноваторами. У Центрі гостю продемонстрували перспективні ідеї та технології, що спрямовані на розв’язання актуальних проблем у різних галузях — від технологій до соціальних ініціатив. 

          На завершення візиту Вольфганг ШНАЙДЕР висловив щиру вдячність керівництву університету за гостинність, зазначивши, що високий рівень матеріально-технічної бази та інноваційного підходу у навчанні сприяє міжнародній конкурентоспроможності українських студентів і науковців. Він також підкреслив важливість зміцнення партнерських зв’язків між Україною та Німеччиною, особливо у сфері освіти та наукових досліджень.